rehabilitacja ośrodek leczniczny - Busko Zdrój

OŚRODEK LECZNICZO REHABILITACYJNY
JADWIGA I JERZY STODOLNY
o sanatorium Natura Med
zarezerwuj wizytę u lekarza

Czy wizyta lekarska wchodzi w cenę turnusu?

Wizyta lekarska nie wchodzi w cenę turnusu.

Jakie jest wyposażenie w pokoju?

Nasz Ośrodek dysponuje pokojami z łazienkami. Każdy pokój jest wyposażony w ręczniki, suszarkę do włosów, lodówkę, czajnik oraz talerze, szklanki, sztućce.


Czy w Ośrodku jest bezprzewodowy internet?

Tak, na terenie całego Ośrodka jest dostęp do bezprzewodowego internetu.

Czy w pobliżu Ośrodka są jakieś restauracje, kawiarnie, jadłodajnie?

Ośrodek znajduje się w strefie uzdrowiskowej, w której znajduje się kilkanaście restauracji i kawiarni. Najbliższa restauracja znajduje się na tej samej ulicy - 80 metrów od Ośrodka.

Czy u Państwa można płacić kartą?

Tak, akceptujemy płatności karta płatniczą / kredytową.


Czy poszczególne turnusy organizowane są w konkretnych terminach?

Nie, przejeżdżając do nas Państwo wybieracie termin, a my dostosowujemy pakiet leczniczy do Państwa dolegliwości. Taka forma jest dogodniejsza dla Państwa, gdy np. jedna osoba ma problem z barkiem, a druga z kolanem.


Czy można skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej będąc na turnusie rehabilitacyjnym?

Oczywiście, niezależnie od dolegliwości czy rodzaju turnusu zapraszamy do skorzystania z dodatkowych zabiegów fizjoterapeutycznych, kosmetycznych oraz z zakresu medycyny estetycznej. Również osoby na turnusach relaksacyjnych i upiększających mogą skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych.


Czy decydując się na pobyt w Ośrodku Natura na zabiegi trzeba dochodzić do Uzdrowiska?

Nie, jesteśmy prywatnym ośrodkiem z pełną bazą zabiegową. W naszym ośrodku skorzystacie Państwo z fizykoterapii, kinezyterapii oraz balneoterapii, w tym również z kąpieli siarkowych.


Planuję przyjazd na turnus z osobą towarzyszącą – czy będzie ona mogła skorzystać z kąpieli siarkowych?

Tak - jedyny warunek to aktualne podstawowe  badania krwi (OB, morfologia) i moczu.


W jakich godzinach odbywają się zabiegi?

Pracujemy od 8 do 17. W soboty od 7 do  14 (do ostatniego zabiegu). Planujemy pracę tak, aby wszystkie zabiegi z pakietu były wykonane po kolei bez zbędnych przerw pomiędzy nimi. Taki system umożliwia Państwu wykorzystanie pozostałej części dnia np. na zwiedzanie okolic, odpoczynek lub pracę.

Polecamy

karbo polecamy
Karboksyterapia
Ostrzykiwanie za pomocą medycznego gazu CO2 to nowoczesna metoda stosowana w leczeniu zespołów bólowych narządu ruchu, stanów pourazowych oraz medycynie estetycznej.

Czytaj więcej...

Opinie

Zofia

„Pragę Panu bardzo podziękować za: Pana sympatyczny, troskliwy stosunek do ludzi cierpiących ból; fachową poradę i skuteczne leczenie; zalecona zabiegi, które był wykonane w sposób profesjonalnych i z dużą starannością...

więcej

Basia

„Pozwolę sobie wpisać serdeczne słowa uznania dla gospodarzy „Willi Natura” , Państwu Stodolnym w sposób szczególny. Wielkie dzięki dla całego personelu”-Basia

więcej

Barbara

-Pozwolę sobie zaznaczyć swoją obecność w Księdze Gości wpisując wielkie słowa podziękowania dla osoby Dr n. med. Jerzego Stodolnego. Jestem mile zaskoczona organizacją pracy personelu. Komfortowe warunki, a przede wszystkim...

więcej

B.K.

„Górole gadają, ze cudów ni ma- ino som dziwy. Takie dziwy zastałam w „Willi Natura”. Nie spodziewałam się tak dobrych warunków mieszkalnych i tak rodzinnej atmosfery. Kadra medyczna robiła wszystko...

więcej

Magda

„Czasami wystarczy chwila, aby nabrać przekonania o niezwykłości drugiego CZŁOWIEKA”- Magda

więcej

Henryka

„Wyrażam podziękowanie za pobyt w tym urokliwym Ośrodku. Panu Doktorowi Stodolnemu za opiekę, diagnozę, skuteczną kurację i serdeczność”- Henryka

więcej
Agencja interaktywna : hauerpower.com Kraków | wszystkie prawa do strony www zastrzeżone Naturamed. Strona internetowa natura.med.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.


Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych