rehabilitacja ośrodek leczniczny - Busko Zdrój

OŚRODEK LECZNICZO REHABILITACYJNY
JADWIGA I JERZY STODOLNY
o sanatorium Natura Med
zarezerwuj wizytę u lekarza

Czy wizyta lekarska wchodzi w cenę turnusu?

Tak, cena turnusu obejmuje również wizytę lekarską, która odbywa się w poniedziałek po przyjeździe. Pacjenci, którzy zarezerwowali dłuższy pobyt (2-3 tyg) przechodzą także wizytę kontrolną.

Jakie jest wyposażenie w pokoju?

Nasz Ośrodek dysponuje pokojami z łazienkami. Każdy pokój jest wyposażony w ręczniki, suszarkę do włosów, lodówkę, czajnik oraz talerze, szklanki, sztućce.


Czy w Ośrodku jest bezprzewodowy internet?

Tak, na terenie całego Ośrodka jest dostęp do bezprzewodowego internetu.

Czy w pobliżu Ośrodka są jakieś restauracje, kawiarnie, jadłodajnie?

Ośrodek znajduje się w strefie uzdrowiskowej, w której znajduje się kilkanaście restauracji i kawiarni. Najbliższa restauracja znajduje się na tej samej ulicy - 80 metrów od Ośrodka.

Czy u Państwa można płacić kartą?

Tak, akceptujemy płatności karta płatniczą / kredytową.


Czy poszczególne turnusy organizowane są w konkretnych terminach?

Nie, przejeżdżając do nas Państwo wybieracie termin, a my dostosowujemy pakiet leczniczy do Państwa dolegliwości. Taka forma jest dogodniejsza dla Państwa, gdy np. jedna osoba ma problem z barkiem, a druga z kolanem.


Czy można skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej będąc na turnusie rehabilitacyjnym?

Oczywiście, niezależnie od dolegliwości czy rodzaju turnusu zapraszamy do skorzystania z dodatkowych zabiegów fizjoterapeutycznych, kosmetycznych oraz z zakresu medycyny estetycznej. Również osoby na turnusach relaksacyjnych i upiększających mogą skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych.


Czy decydując się na pobyt w Ośrodku Natura na zabiegi trzeba dochodzić do Uzdrowiska?

Nie, jesteśmy prywatnym ośrodkiem z pełną bazą zabiegową. W naszym ośrodku skorzystacie Państwo z fizykoterapii, kinezyterapii oraz balneoterapii, w tym również z kąpieli siarkowych.


Planuję przyjazd na turnus z osobą towarzyszącą – czy będzie ona mogła skorzystać z kąpieli siarkowych?

Tak - jedyny warunek to aktualne podstawowe  badania krwi (OB, morfologia) i moczu.


W jakich godzinach odbywają się zabiegi?

Pracujemy od 8 do 17. W soboty od 7 do  14 (do ostatniego zabiegu). Planujemy pracę tak, aby wszystkie zabiegi z pakietu były wykonane po kolei bez zbędnych przerw pomiędzy nimi. Taki system umożliwia Państwu wykorzystanie pozostałej części dnia np. na zwiedzanie okolic, odpoczynek lub pracę.
Projektowanie stron internetowych hauerpower | wszystkie prawa do strony www zastrzeżone Naturamed. Strona internetowa natura.med.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.